ŻŁOBEK Kolorowe Gniazdko

Aktualności

udział w zajęciach dodatkowych

Dzieci ze żłobka biorą udział w dogoterapii, w zajęciach z języka angielskiego, uczestniczą w przedstawieniach teatralnych oraz innych wydarzeniach na terenie placówki. Dla przykładu, ostatnio z okazji Światowego Dnia Zwierząt (04.10.2022 roku) odbyło się interaktywne spotkanie z Farmą Spełnionych Marzeń i gościliśmy kozę, owieczkę, kurkę i pieska:-). Dzieci miały pierwszy raz do czynienia ze zwierzętami gospodarskimi, mogły je dotknąć, nakarmić, poczesać i poobserwować oraz usłyszały wiele ciekawostek z ich życia oraz dotyczących karmienia i pielęgnacji.

Bon żłobkowy

ulgi z tytułu bonu żłobkowego
Ważne informacje dla rodziców

Ważne informacje dla rodziców

Szanowni Państwo, przypominamy, że na terenie przedszkola i żłobka nadal istnieje obowiązek dezynfekcji rąk i noszenia maseczek. Godziny otwarcia placówki we wrześniu: godz. 7.00 - 17.00 Przyprowadzanie dzieci w godz. 7.00 - 9.00, odbiór dzieci w godz. 15.30 - 17.00.
Wolne miejsca dla dzieci w naszym Żłobku

Wolne miejsca dla dzieci w naszym Żłobku

Na dzień dzisiejszy nie mamy wolnych miejsc w naszym żłobku. Trwa obecnie nabór na 7 wolnych miejsc od września 2022 roku. Serdecznie zapraszamy do współpracy w roku szkolnym 2022/23.
Nabór/rekrutacja na wolne stanowiska pracy

Nabór/rekrutacja na wolne stanowiska pracy

Został zakończony proces rekrutacji na wolne stanowisko pracy w naszym Żłobku, obecnie nie prowadzimy rekrutacji.
Informacje podczas epidemii koronowirusa

Informacje podczas epidemii koronowirusa

W okresie wakacji z uwagi na epidemię zostały zmienione godziny otwarcia placówki – informacje są przekazywane rodzicom na bieżąco.
Messenger icon